Ödeme Yöntemleri

– Kredi Kartı ile ödeme :

 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.  Anlaşmalı banka kredi kartlarıyla 12 aya varan taksit seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. 

– Havale / EFT ile ödeme :

Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.   

Teslimat 

Siparişleriniz onaylandıktan sonra 1(bir) ile 4(dört) iş günü içerisinde Kargo firmasına teslim edilir. Sipariş edilen ürünün cinsine göre kargoya teslim süresi değişebilmektedir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 3 ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Türkiye içi Kargo Ücretleri

Dosya Kargo Ücreti : 17,90 TL

Not: Mobil dağıtım bölgesinde olan adres teslimatlarında kargo fiyatları değişiklik gösterebilir.

KIBRIS Kargo Ücretleri

Kargo adresi KIBRIS olanlar için nakliye bedeli ayrıca ödeme linki gönderilerek tahsil edilecektir.

KIBRIS ‘tan verilen siparişlere ait iade işlemlerinde çalıştığımız ödeme geçidi sistemlerinde oluşabilecek teknik problemlerden dolayı firmamız sorumlu değildir. KIBRIS siparişlerine ait iade işlemlerinde her türlü masraf müşterinin yapmış olduğu ödemeden düşülerek yapılacaktır.Gümrükte oluşabilecek her türlü masraf ve sorumluluk müşteriye aittir, firmamız oluşabilecek gümrük masraflarından sorumlu değildir.

İptal, iade işlemlerinde T.C. E-ticaret kanun yönetmelikleri ve sorumlulukları  sadece Türkiye için geçerlidir.